LifeFree.pl

Ludzie

Bułat-Raczyńska Anna 1

Anna Bułat-Raczyńska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Na co dzień, oprócz prowadzenia gabinetu prywatnego w Zielonej Górze, pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Bury Dorota 2

Dorota Bury

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi prywatny gabinet w Koszalinie.
Burzykowska Zofia

Zofia Burzykowska

Terapeuta
Psychoterapeuta Gestalt. Holistyczne podejście w terapii Gestalt bierze pod uwagę człowieka na wszystkich poziomach jego funkcjonowania.
Butniewicz Izabela

Izabela Butniewicz-Folusiak

Terapeuta, Trener
Certyfikowany psychoterapeuta Gestalt, Posiada 5-letnie doświadczenie w psychoterapii i ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu treningów i warsztatów z zakresu psychoedukacji i rozwoju osobistego.
Cebulak Barbara 1

Barbara Cebulak

Terapeuta
Psychoterapeutka Psychologii Zorientowanej na Proces. Od 2006 roku współpracuje z Klubem Amazonek. Mieszka i pracuje w Koszalinie.
Chatys Małgorzata

Małgorzata Chatys

Coach
Z wykształcenia psycholog, z zawodu doradca zawodowy, z pasji podróżniczka.
Chochoł Agnieszka 1

Agnieszka Chochoł

Coach, Terapeuta
Jest psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, certyfikowanym coachem ICC i seksuologiem. Zajmuje się udzielaniem pomocy i wsparcia w zakresie trudności natury seksuologicznej oraz psychologicznej.
Choińska Joanna 1

Joanna Choińska

Terapeuta
Zajmuje się problemami natury psychologicznej i seksuologicznej, oferuje profesjonalną pomoc osobom z różnego rodzaju problemami. Podczas spotkań gwarantuje atmosferę spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, zapewnia absolutną dyskrecję.
Chojnowska Małgorzata 1

Małgorzata Chojnowska

Terapeuta
Psychoterapeuta i psycholog. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.
Adam Chrzanowski

Adam Chrzanowski

Trener, Coach
Trener biznesu, absolwent Holistycznej Szkoły Trenerów i wieloletni szkoleniowiec. Obecnie realizuje się w coachingu i warsztatach rozwojowych. Jego misją jest wspieranie innych w odkrywaniu swojego potencjału i wewnętrznej mocy.