LifeFree.pl

Bogumiła Cichowicz-Stawowska

Cichowicz-Stawowska Bogumiła 1
Imię i nazwisko: Bogumiła Cichowicz-Stawowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.pomagam-psycholog.com.pl
E-mail: cichowiczsbogna7@wp.pl
Telefon: 504 685 767

Doświadczenie:

Magister psychologii, studia ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 1969, rozpoczęłam staż w zakresie psychologii klinicznej, na oddziale nerwic Kliniki Psychiatrycznej w Krakowie. W okresie pierwszych lat pracy zawodowej, w drodze do wykształcenia psychoanalitycznego, odbyła liczne szkolenia z psychoterapii. Była ponad 20 lat członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od 1993 roku prowadzi prywatny gabinet psychologiczno-psychoanalityczny.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Aktualnie zajmuje się przede wszystkim terapią, głównie psychoanalityczną, ale ze względu na bogate, wieloletnie doświadczenie, wykonuje też konsultacje psychologiczne, krótkoterminową psychoterapię i diagnozę psychologiczną.

Pracuje od lat jako terapeuta, który jest w kontakcie i pod nadzorem superwizyjnym oraz zgodnie z zasadami kodeksu Etycznego Psychologa i według zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty i Psychoanalityka. W swojej pracy kieruje się zasadą poufności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.