LifeFree.pl

Martyna Ciebiera

Ciebiera Martyna 1
Imię i nazwisko: Martyna Ciebiera Profesja: Terapeuta
Strona www: http://martynaciebiera.pl
E-mail: martyna.ciebiera@gmail.com
Telefon: 504 132 603

Doświadczenie:

Jest psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie podyplomowego szkolenia. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim, aktualnie kształci się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie oraz w prywatnym gabinecie w Piotrkowie Trybunalskim.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej praktyce kieruje się podejściem poznawczo-behawioralnym, starając się dobrać najbardziej odpowiedni sposób pracy do potrzeb konkretnej osoby. Wykonuje konsultację psychologiczną, psychoterapię indywidualną dzieci i dorosłych, psychoterapię par i małżeństw, diagnozę psychologiczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.