LifeFree.pl

Joanna Choińska

Choińska Joanna 1
Imię i nazwisko: Joanna Choińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://joannachoinska.pl
E-mail: kontakt@joannachoinska.pl
Telefon: 509 289 156

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto jest absolwentką Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w dziedzinie seksuologii na UAM w Poznaniu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w kontakcie indywidualnym z osobami dorosłymi i młodzieżą. Udziela porad psychologicznych i seksuologicznych w bardzo rozległym zakresie. Zakłada, że podstawą współpracy psychologa i pacjenta jest jak najszybsza pomoc w rozwiązaniu problemu. Jej rolą nie jest zmienianie życia pacjentów, ale pomoc w rozwiązaniu ich problemu. Poszukuje wyjścia z trudnych sytuacji po to, by klient był szczęśliwy i cieszył się życiem. Respektuję standardy zawodowe Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.