LifeFree.pl

Małgorzata Chatys

Chatys Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Chatys Profesja: Coach
Strona www: http://atelierprzyszlosci.pl
E-mail: kontakt@atelierprzyszlosci.pl
Telefon: 504 459 207

Doświadczenie:

W 2012 roku ukończyła studia magisterskie z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, jednak zawodowo związała się głównie z doradztwem zawodowym. Pracując jako doradca wspiera innych w rozwoju, w stawianiu celów i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Przepracowała ponad 800 godzin tylko w formie konsultacji indywidualnych. Uzyskała certyfikat Coacha szkoły Noble Manhattan Coaching. Wciąż się rozwija, podejmując liczne szkolenia i studia podyplomowe, między innymi z Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy zawsze stara się bazować na potencjale klienta i towarzyszy mu w procesie odkrywania własnych możliwości. Bliskie jest jej podejście coachingowe, pomoc w podjęciu decyzji edukacyjnych lub związanych z pracą. Odpowiednio dobiera testy pozwalające wyselekcjonować cechy i umiejętności, które warto wzmacniać, by lepiej wykorzystać je w życiu zawodowym.

Inspiracja:

Jej ścieżka zawodowa związana jest z aktywnością dla ludzi i z ludźmi, a praca z drugim człowiekiem jest dla niej najwspanialszą podróżą. Za największe wartości w swoje pracy zawodowej uważa zaufanie i rozwój, które leżą u podstaw relacji z drugim człowiekiem. Dba o to zarówno w pracy z indywidualną osobą, jak i podczas pracy z grupą, z którą spotyka się jako trener kompetencji miękkich na sali szkoleniowej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.