LifeFree.pl

Barbara Cebulak

Cebulak Barbara 1
Imię i nazwisko: Barbara Cebulak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapiakoszalin.pl
Telefon: 606 404 726

Doświadczenie:

W roku 2006 ukończyła I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu. Posiada uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami, pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Szczecinie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Organizuje warsztaty z zakresu komunikacji, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem. Prowadzi warsztaty tematyczne: praca z symptomami fizycznymi, o tolerancji, wybaczaniu, opiekowaniu się sobą, o poczuciu własnej wartości. Organizuje również grupy wsparcia oraz warsztaty tematyczne.

Wykorzystuje psychologię zorientowaną na proces, która jest otwartym, interdyscyplinarnym podejściem wspierającym zmiany indywidualne i zbiorowe. W praktyce tego podejścia łączy się pracę ze snami, z ciałem, z symptomami, z relacjami i pracę z dużymi grupami. Objawy fizyczne, problemy relacyjne, konflikty grupowe i napięcia społeczne, po potraktowaniu ich z ciekawością i szacunkiem, mogą stać się impulsem istotnym dla rozwoju osobistego jak i czynnikami społecznej zmiany.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.