LifeFree.pl

Adriana Chudy

Chudy Adriana 2a
Imię i nazwisko: Adriana Chudy Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://mentalnespa.pl
E-mail: kontakt@mentalnespa.pl
Telefon: 695 239 408
Facebook: https://web.facebook.com/MentalneSpa/

Doświadczenie:

Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Śląskim na specjalności Doradca egzystencjalny. Największy entuzjazm wzbudziła w niej filozofia starożytna oraz filozofie Wschodu, gdyż najbardziej odnosiły się do życia w praktyce. To właśnie wtedy zafascynowała się psychologią analityczną C. Gustawa Junga w aspekcie dążenia do pełni kobiecości. W 2010 roku skończyła drugie studia podyplomowe na Akademii Profesjonalnego Coachingu. Metodę coachingu opartą głównie na psychologii sukcesu i praktycznej realizacji celów stosuje w połączeniu z całą dotychczasową wiedzą z filozofii jako sztuki życia.

Od 2011 roku pobiera nauki o potencjale umysłu i sztuce życia, oparte na mądrości Wschodu, od nauczycieli i mistrzów medytacji z całego świata. Korzysta ze skutecznych metod rozwoju, które pozwalają czerpać więcej radości i spokoju z życia. Ukończyła wiele kursów i warsztatów choreograficznych – terapia tańcem.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej misją jest pomoc w rozwijaniu twórczego potencjału i wydobywaniu tego, co w ludziach najlepsze do życia w zgodzie ze sobą i poszukiwania spełnienia. Przeprowadza przez drogę zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Inspiruje do realizacji siebie – w sferze ciała, emocji i umysłu, by w pełni czerpać radość z życia. 

Pasjonuje się zgłębianiem tajników sztuki życia w oparciu o filozofię Wschodu oraz eksplorowaniem związku umysłu i mowy ciała. Umożliwia doświadczenie zmiany poprzez różnorodne podejście do pracy z rozwojem świadomego życia. Pomaga w rozwoju łącząc w sobie moc 3 pasji: coaching, taniec oraz filozofię Wschodu. Dzięki takiemu połączeniu metod oferuje unikalne narzędzia doskonalenia siebie w sferze ciała, emocji i umysłu.

Jej pasjami są taniec oraz medytacja.

Inspiracja:

Jest zafascynowana osobami, które wiedzą więcej ode niej w różnych dziedzinach i lubią dzielić się swoim doświadczeniem osiągania sukcesów robiąc to, co kochają. Dlatego też sprawia jej radość uczenie się od najlepszych. Przekazuje wiedzę, która pochodzi ze sprawdzonych źródeł i służy praktycznemu zastosowaniu w życiu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.