LifeFree.pl

Adam Chrzanowski

Adam Chrzanowski
Imię i nazwisko: Adam Chrzanowski Profesja: Trener, Coach

Trener biznesu, absolwent Holistycznej Szkoły Trenerów i wieloletni szkoleniowiec. Obecnie realizuje się w coachingu i warsztatach rozwojowych. Jego misją jest wspieranie innych w odkrywaniu swojego potencjału i wewnętrznej mocy. Kocha ludzi i życie, smakuje świat, uwielbia przygody. Patrzy na ludzi holistycznie jako na połączenie ciała, umysłu, duszy i energii, które wzajemnie na siebie oddziałują.

Pracował w branży edukacyjnej, bankowej i fitness. Od kilkunastu lat aktywnie udziela się w organizacjach pozarządowych. Zarządzał zespołami, szkolił, wdrażał nowe produkty, tworzył placówki i sprzedawał. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w biznesie posiadł praktyczną wiedzę, którą dziś wykorzystuje w coachingu i pracy trenerskiej.

Prywatnie jest kochającym ojcem i mężem. Ma duszę sportowca, biega w ultramaratonach i regularnie trenuje, stale się rozwija.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.