LifeFree.pl

Małgorzata Chojnowska

Chojnowska Małgorzata 1
Imię i nazwisko: Małgorzata Chojnowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gabinetnapoddaszu.pl
E-mail: biuro@gabinetnapoddaszu.pl
Telefon: 602 441 153

Doświadczenie:

Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Gabinet psychoterapii w Białymstoku prowadzi od 1997 r. Była jedną z założycielek Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA w Białymstoku. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w pracy z niepłodnością idiopatyczną.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga osobom mającym objawy nerwicowe, duży poziom lęku, ataki paniki, depresję, zaburzenia jedzenia, objawy psychosomatyczne, takie jak: bóle głowy, żołądka, drżenie rąk, zespół jelita drażliwego. Pracuje z osobami borykającymi się z ciężkimi, przewlekłymi chorobami, również onkologicznymi. Zaprasza osoby przeżywające kryzys wynikający z trudnych sytuacji życiowych, mające problemy emocjonalne, trudności w relacjach z innymi ludźmi, przeżywające brak satysfakcji ze związku z bliską osobą. Oferuje pomoc zainteresowanym głębszym poznaniem siebie i rozwojem osobistym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.