LifeFree.pl

Agnieszka Chochoł

Chochoł Agnieszka 1
Imię i nazwisko: Agnieszka Chochoł Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://seksuolog-radom.pl
Telefon: 784 323 500

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe z Seksuologii, jest w trakcie szkolenia w 4 –letniej Szkole Psychoterapii CBT w Warszawie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Zdobyła Certyfikat International Coach ICC. Staże zawodowe odbywała w takich miejscach jak Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii w Warszawie, Szpital Psychiatryczny w Tworkach – oddział leczenia środowiskowego, Ośrodek Psychoterapii Synapsis w Warszawie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomoc psychologiczna to forma wsparcia, której celem jest poprawa jakości życia oraz zwiększenie satysfakcji i poziomu zadowolenia z niego. Może przyjmować różne formy – konsultację, porady, terapię/psychoterapię. Specjalizuje się w terapii par oraz w zaburzeniach seksuologicznych.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej mu pomóc. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług terapeutycznych swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów. Dyskrecja jest podstawą współpracy. Tożsamość klientów oraz inne informacje są objęte ścisłą tajemnicą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.