LifeFree.pl

Ludzie

Franecka Anna 1

Anna Franecka

Coach, Terapeuta
Coach i psychoterapeuta. Praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego klienta.
Fudała Aneta 2

Aneta Fudała

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta, trener grupowy. Prowadzenie prywatnej praktyki psychoterapeutycznej w Krakowie i własnej firmy jest realizacją jej zawodowego celu.
Gałańczuk Agnieszka 1

Agnieszka Gałańczuk

Terapeuta
Jest certyfikowanym psychoterapeutą, posiada Certyfikat Psychoterapeuty polskiego i europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracując integruje różne podejścia psychoterapeutyczne: psychodynamiczne, ericksonowskie, gestalt i inne.
Gańcza Barbara 1

Barbara Gańcza

Coach, Trener
Z wykształcenia jest prawnikiem i managerem zasobów ludzkich. Zdobytą na studiach prawniczych i pedagogicznych wiedzę, na bieżąco wykorzystuje w swoim życiu prywatnym i zawodowym.
Ganczarska Małgorzata 1

Małgorzata Ganczarska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeutka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeuty. Obecnie prowadzi własną praktykę psychologiczną w Stargardzie.
Gąska Agnieszka 1

Agnieszka Gąska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, asystent psychodramy.
Anna Gaworska

Anna Gaworska

Trener, Coach
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem umiejętności miękkich oraz konsultantem Psychobiologii.
Gdulska Kinga 1

Kinga Gdulska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi również szkolenia na potrzeby różnych grup odbiorców w zakresie psychologii.
Gębska Katarzyna 1

Katarzyna Gębska

Terapeuta
Zajmuje się pomocą psychoterapeutyczną oraz psychologiczną, która dostosowana jest do indywidualnych potrzeb zgłaszającej się osoby. Pracuje w ramach terapii integracyjnej.
Anna Gierlińska

Anna Gierlińska

Trener
doktor filozofii, trenerka rekomendowana przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP; prowadzi warsztaty ekopsychologiczne i warsztaty filozoficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty rozwoju osobistego;