LifeFree.pl

Ludzie

Barszczewska Joanna 1

Joanna Barszczewska

Terapeuta
Jest psychologiem, akredytowanym terapeutą EMDR oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Szczecinie.
Bartosik Olga 1

Olga Bartosik

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie kliniczne w zespole specjalistów. Prowadzi gabinet terapii w Zielonej Górze.
Batugowska Katarzyna 2

Katarzyna Batugowska

Terapeuta
Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Pracuje w Dąbrowie Górniczej.
Bergiel-Klon Monika 2

Monika Bergiel-Klon

Terapeuta
Zajmuje się psychoterapią oraz diagnozą i rehabilitacją neuropsychologiczną. Pracuje w Rybnickim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych oraz prowadzi prywatną praktykę.
Białek Dorota 3

Dorota Białek

Terapeuta
Psychoterapeuta i psycholog. Od 2001 roku pomaga dorosłym, dzieciom i młodzieży w rozwiązywaniu problemów, wspiera w stresujących sytuacjach i trudnych wydarzeniach życiowych.
Białek Marta 2

Marta Białek

Terapeuta
Jest magistrem psychologii, psychoterapeutą i socjoterapeutą, od 5 lat prowadzi w Wodzisławiu Śląskim gabinet Przystań, gdzie zajmuje się grupami terapeutycznymi oraz psychoterapią indywidualną dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Biały Dorota 1

Dorota Biały

Coach, Terapeuta
Psychoterapeuta i coach. Pracuje metodami psychologii zorientowanej na proces.
Bielawska-Mostowa Aleksandra 1

Aleksandra Bielawska-Mostowa

Terapeuta
Z wykształcenia psycholog oraz psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w ramach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę w ramach swojego gabinetu psychologicznego w Wieluniu.
Piotr Bielski

Piotr Bielski

Trener
pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki.
Bigos Ewa 2

Ewa Bigos

Terapeuta, Trener
Psycholog, trenerka warsztatu i treningu grupowego w zakresie umiejętności psychospołecznych, aktualnie w ramach Kursu Psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.