LifeFree.pl

Ludzie

Banaszczak Katarzyna

Katarzyna Banaszczak

Coach
Jest certyfikowanym coachem ICC. Charakteryzuje ją analityczne, systemowe myślenie, sprawność organizacyjna i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Prowadzi sesje coachingowe w obszarach Life coachingu, Coachingu kariery oraz Business coachingu.
Banaszkiewicz Aleksandra

Aleksandra Banaszkiewicz

Coach, Terapeuta, Trener
Dietetyk medyczny, psycholog medyczny, terapeuta, Life Coach i trener rozwoju osobistego. Od 1993 roku pracuje z ludźmi w kierunku polepszania jakości życia.
Baranek Alicja 1

Alicja Baranek

Coach, Terapeuta
Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny, akredytowany coach ACC, psycholog biznesu, oraz trenerka metod szybkiej nauki. Prowadzi gabinet w Gliwicach.
Barszczewska Joanna 1

Joanna Barszczewska

Terapeuta
Jest psychologiem, akredytowanym terapeutą EMDR oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Szczecinie.
Bartosik Olga 1

Olga Bartosik

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie kliniczne w zespole specjalistów. Prowadzi gabinet terapii w Zielonej Górze.
Batugowska Katarzyna 2

Katarzyna Batugowska

Terapeuta
Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Pracuje w Dąbrowie Górniczej.
Bergiel-Klon Monika 2

Monika Bergiel-Klon

Terapeuta
Zajmuje się psychoterapią oraz diagnozą i rehabilitacją neuropsychologiczną. Pracuje w Rybnickim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych oraz prowadzi prywatną praktykę.
Białek Dorota 3

Dorota Białek

Terapeuta
Psychoterapeuta i psycholog. Od 2001 roku pomaga dorosłym, dzieciom i młodzieży w rozwiązywaniu problemów, wspiera w stresujących sytuacjach i trudnych wydarzeniach życiowych.
Białek Marta 2

Marta Białek

Terapeuta
Jest magistrem psychologii, psychoterapeutą i socjoterapeutą, od 5 lat prowadzi w Wodzisławiu Śląskim gabinet Przystań, gdzie zajmuje się grupami terapeutycznymi oraz psychoterapią indywidualną dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Natalia Białowąs

Natalia Białowąs

Terapeuta
Muzykoterapeutka i naturoterapeutka, z zawodu i z zamiłowania, certyfikowana trenerka gimnastyki słowiańskiej kobiet w tradycji białoruskiej, inicjatorka spotkań spódnicowych oraz projektu muzycznego Harmonia Sfer chill&sound Theraphy.