LifeFree.pl

Piotr Bielski

Piotr Bielski
Imię i nazwisko: Piotr Bielski Profesja: Trener
Strona www: http://joginsmiechu.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/JoginSmiechu/

pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki, które wspierają go  także w prowadzeniu warsztatów.

Artykuły

Piotr Bielski i Filip Chajzer

O magii i futbolu czyli jak spotkałem Filipa Chajzera!

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:40
Wyobraźcie sobie jest wtorek 19.6, siedzę sobie jak miliony Polaków ze znajomymi w jednej z tysiąca pizzerii w Warszawie, gdzie można obejrzeć po 12 latach przerwy pierwszy mundialowy mecz biało-czerwonych. [...] I nagle z auta wybiega On [...]
Śnieg i ukulele

Śnieg i ukulele

Inspiracje
piątek, 04 maja 2018, 12:39
Gdy wychodziliśmy z Rozalką na rower z półki, gdzie trzymamy kask, czapki i szaliki wypadła zimowa rękawiczka. Dziewczynka od razu ją założyła i spojrzała na mnie błagalnie "tata, proszę, śnieg, okej?". I jak tu córce odmówić?
Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Inspiracje, Rozwój
środa, 28 marca 2018, 22:16
I jeszcze jedno i to będzie całkiem ważne: szczęście dla mnie to przede wszystkim stan ciągłego zaufania. Że będzie dobrze. Że nie muszę wszystkiego rozumieć. Że daję zgodę by było „po bożemu”, a nie „po mojemu” czyli tak, jakby mój umysł chciał.
joga śmiechu 4

Joga śmiechu – poćwiczmy to razem!

Inspiracje
czwartek, 18 stycznia 2018, 14:37
Analizując własne doświadczenia oraz moich uczniów, zbudowałem teorię 4 wzajemnie się uzupełniających poziomów jogi śmiechu, która pozwala na większe uporządkowanie tak różnorodnych doświadczeń.

Wydarzenia

Joga śmiechu – poćwiczmy to razem!

Śmiech w ciszy, cisza w śmiechu- wakacje z jogą śmiechu

Warsztaty
2018-06-21 - 2018-06-24
Joga śmiechu to praktykowana w 106 krajach metoda budowania zdrowia i optymizmu. Zapewnić może wiele potencjalnych korzyści zdrowotnych i psychologicznych - redukcja stresu, wzmacnianie odporności, inteligencja emocjonalna, pobudzona dziecięcą radością kreatywność czy wzrost podskórnej gotowości do śmiechu na co dzień. Ponadto jak na porządną jogę przystało oczyszczając nas w miękki sposób z zalegających emocji buduje wewnętrzny spokój.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć