LifeFree.pl

Ludzie

Agnieszka Bonar-Sadulska

Agnieszka Bonar-Sadulska

Trener
Trenerka rozwoju osobistego w trakcie szkolenia przygotowującego do rekomendacji trenerskiej PTP (HST). Założycielka Correlation.pl - przestrzeni do rozwijania świadomości ciała. Współtworzy Fundację Willigisa Jagera „Mądrość Wschodu i Zachodu".
Borowska Jolanta

Jolanta Borowska

Terapeuta
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia do certyfikatu, zgodnym z zleceniami Polskiej Rady Psychoterapii. Jest również socjoterapeutą i pedagogiem.
Borowska-Stasica Dominika 1

Dominika Borowska-Stasica

Coach, Trener
Jest certyfikowanym coachem z ponad 12-letnim doświadczeniem pracy z ludźmi, psychologiem i trenerką umiejętności. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy, a także terapię systemową dla rodzin i biznesu.
Bożek Agnieszka 2

Agnieszka Bożek

Trener, Coach
Trener umiejętności intra- i interpersonalnych, coach rodzicielski, a także konsultant ds. rozwoju potencjału pracowników w organizacjach.
Brodowska Elżbieta 2

Elżbieta Brodowska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi prywatny gabinet terapeutyczny w Katowicach.
Agnieszka Brongiel

Agnieszka Brongiel

Trener
Trenerka umiejętności psychospołecznych i coach. Marketerka, praktyk biznesu i strateg. Współprowadzi Holistyczną Szkołę Trenerów.
Agata Brzóska

Agata Brzóska

Trener
Trenerka, arteterapeuta, coach, w trakcie procedury rekomendacyjnej PTP, i procedury akredytacyjnej ICF. Absolwentka Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu; instruktorka teatralna.
Bubacz Wiktoria

Wiktoria Bubacz

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Przeprowadza pracę terapeutyczną w Olsztynie.
Budrewicz Joanna

Joanna Budrewicz

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Posiada dziesięcioletnią praktykę kliniczną oraz szeroką wiedzę z zakresu psychologii i psychiatrii. Pracuje w roli psychologa konsultanta, z osobami chorującymi somatycznie i ich rodzinami oraz w prywatnym gabinecie.
Bułat-Raczyńska Anna 1

Anna Bułat-Raczyńska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Na co dzień, oprócz prowadzenia gabinetu prywatnego w Zielonej Górze, pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego.