LifeFree.pl

Agata Brzóska

Agata Brzóska
Imię i nazwisko: Agata Brzóska Profesja: Trener
Strona www: http://hst.edu.pl/
E-mail: agata@hst.edu.pl
Telefon: 690 939 008

Doświadczenie:

We współpracy  z Fundacją Rozwiń Skrzydła tworzy i prowadzi cykliczne spotkania Teatru Improwizacji „Improvokacja” w Katowicach, szkolenia trenerskie rozwojowe i wyjazdy integracyjne. Jest organizatorem warsztatów pod żaglami i wydarzeń o charakterze artystycznym (autorski program „Psychofreski” 2012-2014). Posiada doświadczenie w pracy związanej z obsługa klienta obcojęzycznego oraz na stanowiskach managerskich w dużych organizacjach. Pracuje jako   trener wewnętrzny w  międzynarodowej firmie (szkolenia liderskie, z zakresu obsługi klienta obcojęzycznego, autoprezentacji, komunikacji międzykulturowej, szkolenia wprowadzające, rekrutacje ,w języku angielskim i francuskim).

Ukończyła Szkołę Trenerów LAB, Arteterapię na GWSP w Chorzowie i Akademii Profesjonalnego Coachingu na WSB w Dąbrowie Górniczej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy łączy techniki twórcze z coachingiem. Wykorzystuje metody pracy improwizacji teatralnej by pobudzać i motywować rozwój osobisty uczestników jej warsztatów. Ispiruje do spontaniczności i kreatywności, wykorzystując w pracy własne kreatywne zasoby i doświadczenia artystyczne.

Inspiracje:

Inspiracją jest dla niej psychologia zorientowana na proces. Bierze udział w studiach przygotowujących do pracy terapeutycznej w nurcie psychologii opartej o proces. Jest kotrenerem  w Holistycznej Szkole Trenerów Fundacji Rozwiń Skrzydła.

Tagi

Artykuły

O decyzjach

O decyzjach

Rozwój
czwartek, 25 października 2018, 12:26
Ostatnie lata wyglądały jak ciągłe entuzjastyczne zgadzanie się na wszystko, co przychodzi. Bez decyzji… Raz malowanie, potem śpiewanie, wegetarianizm, rzucanie wegetarianizmu, warsztaty wszelakie obiecujące osiągnięcie szczęścia/ oświecenia/jasności [...]
Psychofreski 7 fot. Bartek Dworski

Współczesne freski - Psychofreski

Rozwój, Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:20
Słowo fresco w języku włoskim oznacza "świeży". Jest to jedna z najtrudniejszych form artystycznych, gdzie artysta malując na mokrym tynku nie może wprowadzać żadnych poprawek. Idziemy zatem za tym, co się pojawia, w akceptacji i radości.
Psychofreski, fot. Marta Głowacka

Psychofreski - kawałek historii

Rozwój
środa, 17 stycznia 2018, 17:04
Odkąd pamiętam szukałam sposobu na połączenie muzyki, sztuk wizualnych, teatru i ruchu. Nigdy nie umiałam się zdecydować na jedno, uczyłam się wszystkiego po trochu, nie wiedząc do końca dlaczego i po co.

Wydarzenia

Improwizacja głosem i ruchem - warsztat śpiewu intuicyjnego

Improwizacja głosem i ruchem - warsztat śpiewu intuicyjnego

Warsztaty
2018-03-20
Spotkanie w kręgu szczególnie dla tych którzy tęsknią za nieskrępowanym, wolnym śpiewem, pełnym radości, uczuć i ekspresji. Dla tych co tęsknią za byciem razem, w kontakcie, w przyjemności bycia, bez oceny i określania na kategorie, kolory czy poprawne/ niepoprawne. Dla tych co lubią działać z przymrużeniem oka, z podniosłym poczuciem ważności chwili albo ze swobodnym tworzeniem czegokolwiek i jakkolwiek.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć