LifeFree.pl

Alicja Baranek

Baranek Alicja 1
Imię i nazwisko: Alicja Baranek Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://poznawczo.pl
E-mail: alicja@poznawczo.pl
Telefon: 791 239 832
Facebook: https://web.facebook.com/Alicja-Baranek-Poznawczopl-176630702364138/

Doświadczenie:

Kształciła się na wielu polskich i zagranicznych uczelniach - Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Vrije Universiteit w Amsterdamie. Jednocześnie podjęła własną edukację coachingową, m.in. w Acedemy fo Executive Coaching w Londynie, którą zakończyła uzyskaniem akredytacji największej na świecie organizacji coachingowej –  International Coach Federation na poziomie ACC. Ukończyła także 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej “Ter-Cognitiva” w Krakowie. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako coach specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu kariery, skierowanym szczególnie dla osób pragnących zmienić swoje życie zawodowe. Jej praca często polega na wydobyciu i wykorzystaniu mocnych stron każdej osoby w wydobycia całego jej potencjału.

Jako terapeuta zajmuje się terapią zaburzeń osobowości, szczególnie osób z problemem chwiejności emocjonalnej, pracy z zachowaniami samobójczymi, samookaleczeniami u nastolatków i dorosłych. Korzysta z superwizji certyfikowanych superwizorów – psychologów i psychiatrów. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etycznym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem Etyki Coacha.

Inspiracja:

Wciąż szuka kolejnych dróg rozwoju, by jeszcze skuteczniej pomagać swoim klientom. Wspierają ją w tym mąż i córki. Uwielbia taniec i śpiew w niemal każdym wydaniu. Interesuje się polityką i prawami człowieka.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.