LifeFree.pl

Maja Wąsała

Maja Wąsała
Imię i nazwisko: Maja Wąsała Profesja: Trener
Telefon: 698738070
Facebook: https://www.facebook.com/Dotykam-%C5%BBYCIA-202873683656201/

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Opowiadam baśnie w towarzystwie magicznych dźwięków, prowadzę medytacje w oparciu o czucie swojego ciała, oddech i słowo, które przychodzi w ciszy. Piszę teksty, których celem jest zobaczenie siebie bez oceny, a finalnie, przebudzenie do spełnienia siebie w codziennym życiu.

Zajmuję się masażem Lomi Lomi Nui oraz masażami autorskimi, które prowadzą moich klientów do spotkania z samym sobą w czasie i wymiarze, które zostały zaniedbane lub zapomniane.

Urodziłam sześcioro dzieci, które wychowuję tak, by były szczęśliwe, wolne i spełnione.

Artykuły

Nie  jestem twoją historią

Nie jestem twoją historią

Inspiracje
poniedziałek, 04 marca 2019, 23:49
Kilka lat temu straciłam własne dziecko. Nie przez aborcję i nie przez poronienie. Przypuszczam, że ta historia dotyczy wielu matek, ale też wielu ojców. A szczególnie wielu dzieci.
Jasno to widzę

Jasno to widzę

Rozwój
poniedziałek, 04 marca 2019, 23:42
Każda porządna kobieta przynajmniej raz w życiu idzie do wróżki. A ja jestem porządna i to bardzo, więc po prostu poszłam. Zrobiłam rozpoznanie, wywiad u znajomych kobiet w temacie okolicznych wróżek i zarezerwowałam wizytę.
O bębnie, który nie chciał grać

O bębnie, który nie chciał grać

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:51
W samym centrum jej serca rozlegało się przerażające wycie z powodu lęku przed kompromitacją. Szamanka stanęła w centrum sceny i zamknęła oczy. Słuchała, jak jej serce szamocze się i biega. Opuściła rękę. Położyła bęben na scenie.
Lekcja – Tożsamość szamana

Lekcja – Tożsamość szamana

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:51
Młoda kobieta kucnęła naprzeciw szamanki, naśladując wiernie ułożenie jej nóg, rąk i głowy. Skuliła ciało w kłębek, a jej głowa zawisła pomiędzy kolanami i ramionami.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.