LifeFree.pl

Ewa Wójcik

Wójcik Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Wójcik Profesja: Terapeuta
Strona www: http://ewawojcik.pl
E-mail: kontakt@ewawojcik.pl
Telefon: 605 682 096
Facebook: https://www.facebook.com/Gabinety-Terapii-Poznawczo-Behawioralnej-Ewa-W%C3%B3jcik-811182309055014/

Doświadczenie:

Posiada certyfikat Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego wydany przed Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej i Oxord Therapy Centre. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Schematu. W nurcie CBT (Cognitive Behawioral Therapy) pracuje od 2004 roku. Wiedzę zdobyła uczestnicząc w licznych szkoleniach przede wszystkim u najlepszych zagranicznych i polskich specjalistów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w terapii młodzieży i osób dorosłych. Główne obszary jej zainteresowań to depresja, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości typu borderline. Terapia Schematu to najnowsza metoda skuteczna w leczeniu m.in. zaburzeń osobowości, przewlekłej depresji oraz innych zaburzeń będących trudnymi wyzwaniami w pracy terapeutycznej. Terapia Schematu integruje nurt poznawczo -behawioralny, psychodynamiczny oraz Gestalt. Korzenie swoje ma również w teorii przywiązania Bowlby’ego i zakłada, że niezaspokojone potrzeby emocjonalne dziecka mają wpływ na dalszy jego rozwój.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.