LifeFree.pl

Magdalena Lipiak

Lipiak Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Lipiak Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://magdalenalipiak.com
E-mail: kontakt@magdalenalipiak.com
Telefon: 663 959 530
Facebook: https://web.facebook.com/magdalenalipiakpsycholog?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Skończyła studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku psychologia, specjalność psychologia wychowawcza. Niedługo później rozpoczęła pracę w zawodzie. Do tej pory pracowałam m.in. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Katowicach. Ukończyła m.in. całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoteraputy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, 4-letnie szkolenie z podstaw psychoterapii, studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego i coachingu, certyfikowany kurs trenera rozwoju osobistego Kompasu Kariery Crown i certyfikowany kurs trenera programu „Spadochron”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W kręgu jej zainteresowań znajduje się pomoc w wyborze kariery edukacyjnej i zawodowej nie tylko młodzieży, ale także dorosłych chcących zmienić coś w swoim życiu. Korzysta wtedy ze swoich kompetencji doradcy zawodowego i coacha oświatowego. Kiedy trzeba jest terapeutą i próbuje pomóc innym w poprawie ich komfortu życia, rozwiązywaniu trudności, zmianie perspektywy spostrzegania swojej osoby w relacjach z innymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.