LifeFree.pl

Rafał Julian Kordeusz

Rafał Julian Kordeusz
Imię i nazwisko: Rafał Julian Kordeusz E-mail: rjkordeusz@gmail.com

Doświadczenie:

Współpracownik OKE w Jaworznie w zakresie przygotowanie egzaminu maturalnego z języka polskiego. Pomysłodawca i organizator Jesiennego Ogrodu Sztuk. Poeta, autor wydanego tomu poezji pt Ocean.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Myślenie dywergencyjne pozwalające rozpoznać problem i rozwiązać go na wiele możliwych sposobów.
Zdobycie wiedzy merytorycznej i poznanie samego siebie metodą dramy.

Czym jest dla mnie podejście holistyczne:

Holistyczny oznacza dla mnie całościowe zrozumienie 10 zasad kaizen. A jeśli nie pełna ich realizacja, to próby podejmowania działań, bo to ciągły proces. Doskonałością nie jest stan, czyli zdobycie szczytu, ale szczęśliwe wchodzenie, ciągłe poprawianie, postęp, progres, ulepszenie i w końcu awangardowość.

Artykuły

Lasy mgliste 1

Drzewo życia czyli ja (przedświątecznie i nie tylko)

Rozwój
piątek, 15 grudnia 2017, 15:42
"Jestem niczym leśne drzewo, pełne liści, kwiatów i owoców. Ptaki przylatują tutaj aby się pożywić i zakładać gniazda; zwierzęta szukają wytchnienia w cieniu drzewa. Jednak ono nie zna samego siebie. Drzewo podąża za swoja własna natura."
Sens

O sensie

Rozwój
piątek, 08 grudnia 2017, 01:27
"Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu. Bezsens nie boli. Bezsens jest obojętnością". To słowa Anny Kamieńskiej, która sama przeszła metamorfozę, a nawet metanoję, czyli nawrócenie lub lepiej zrozumienie sensu.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.