LifeFree.pl

Anna Witkiewicz

Witkiewicz Anna
Imię i nazwisko: Anna Witkiewicz Profesja: Coach
Strona www: http://www.annawitkiewicz.pl
E-mail: coach@annawitkiewicz.pl
Telefon: 603 136 242
Facebook: https://web.facebook.com/AwCoaching/

Doświadczenie:

Współpracowała m.in. z Uniwersytetem Warszawskim, Centrum Promocji Kobiet, była ekspertem w Programie Danone Activia, gdzie tworzyła programy rozwojowe dla kobiet. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie / Laboratorium Psychoedukacji, Studium Doskonalenia Kompetencji Przywódczych - The John Maxwell Team oraz kursu "Redesign Your Career" Timothy'ego Clarka oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wciąż z pasją się kształci, by móc oferować swoim klientom najskuteczniejsze metody pracy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Są to osoby z różnych branż, które łączy jedno: dążenie do tego, by wykonywać taką pracę, w której poczują, że są na właściwym miejscu. Bo robią coś, co je napędza. Co sprawia, że codziennie rano chce im się wstać. Podziwia ich za to i wspiera w ich dążeniach. Pomaga im określić ich najmocniejsze strony zawodowe oraz zbudować taką ścieżkę kariery, która pozwoli najlepiej je wykorzystać. Pracuje głównie z dwoma grupami osób: pierwsi chcą się przygotować do następnego kroku w ich karierze lub poczuć pewniej w nowej roli. Drudzy po latach pracy w swoim zawodzie są na etapie życiowych podsumowań i zadają sobie pytanie, w jakim kierunku chcą zawodowo dalej iść. Pomaga im podjąć dobre decyzje.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.