LifeFree.pl

Agnieszka Niesłuchowska

Niesłuchowska Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Niesłuchowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-nadzieja.pl
E-mail: gabinet-nadzieja@o2.pl
Telefon: 601 555 853

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii. Aktualnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy NZOZ „ARS-MEDICA” w Świdnicy. Od 2006 roku prowadzi swój prywatny Gabinet Psychologiczny – „NADZIEJA”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Rozwija się zawodowo szkoląc się w terapii: poznawczo-behawioralnej, ericksonowskiej i systemowej. W swojej pracy psychologa najważniejsze jest dla niej skoncentrowanie się na każdej osobie jako niepowtarzalnej jednostce. Oferuje porady psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, terapię dzieci i młodzieży w ujęciu systemowym, konsultacje dla rodziców, terapię rodzinną, małżeńską, par oraz warsztaty rozwoju osobistego. W swojej pracy kieruje się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.