LifeFree.pl

Anna Antkowiak

Antkowiak Anna 1a
Imię i nazwisko: Anna Antkowiak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-antkowiak.pl
E-mail: gabinetantkowiak@gmail.com
Telefon: 692 762 528

Doświadczenie:

Jest certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, z wykształcenia psycholog. Pracowała m.in. w Centrum Zaburzeń Odżywiania. Ukończyła wiele kursów i szkoleń. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz The European Association for Behaviorural and Cognitive Therapies.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia poznawczo-behawioralna osób dorosłych, którą prowadzi pomaga klientom zobaczyć nowe możliwości, spróbować nowych zachowań, poradzić sobie z trudnymi emocjami. Tego rodzaju terapia, w przeciwieństwie do innych, skupia się głównie na tym, co jest świadome. Klient jest ekspertem od swoich myśli i uczuć, a psychoterapeuta ekspertem od ich zmiany.    

W pracy zawodowej kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.