LifeFree.pl

Dorota Horzela

Horzela Dorota
Imię i nazwisko: Dorota Horzela Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.psychoterapia-gliwice.pl
E-mail: gabinet@psychoterapia-gliwice.pl
Telefon: 793 018 339

Doświadczenie:

Swoje kompetencje nabyła podczas 4-letniej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Staż kliniczny odbyła na Oddziale Psychiatrycznym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Jest absolwentką wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego. Dbając o swój rozwój i poszerzanie kompetencji, uczestniczy w warsztatach rozwoju osobistego, choreoterapii i treningach terapeutycznych dla psychoterapeutów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią osób w nurcie Gestalt, które doświadczają problemów emocjonalnych, dolegliwości psychosomatycznych (dolegliwości cielesne mające podłoże psychiczne), cierpią z powodu depresji, bezsenności, lęku, traumy, przechodzą kryzys życiowy, są uwikłane w trudne relacje, czują się niepewne swej wartości. Istotą psychoterapii Gestalt jest poszerzanie świadomości - w rozumieniu nie tylko wiedzy intelektualnej, spostrzegania zmysłowego, ale kontaktu ze samym sobą, doświadczania siebie i otoczenia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.