LifeFree.pl

Paulina Plewczyńska

Paulina Plewczyńska
Imię i nazwisko: Paulina Plewczyńska Profesja: Trener, Coach

Trener kompetencji miękkich, coach, moderator Design Thinking. Dyplomowana trenerka Holistycznej Szkoły Trenerów i Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Absolwentka Studium Coacha, Szkoły Coachingu zespołowego i grupowego w Pracowni Coachingu Novo. Dyplomowany moderator projektów metodą Design Thinking z ramienia Design Thinking Institute. Pasjonatka uważności, psychologii, holistycznego rozwoju i trenerstwa. Autorka bloga „O rozwoju i pracy z grupą”. Jakościowiec, propagatorka autentyczności i empatii. W pracy zawodowej umiejętnie łączy to, co duchowe z tym, co przyziemne i pragmatyczne. Z powodzeniem wprowadza do świata biznesu elementy pracy z emocjami, uważnością i energią.

Ze szkoleniami i rozwojem związana od 2012 roku. Specjalizuje się w tematach związanych z: empatią, komunikacją, współpracą, budowaniem doświadczeń klientów oraz Design Thinking. Prowadzi Grupę Trener Na starcie – umiejętności trenerskie dla początkujących, w której wspiera startujących trenerów.

W życiu kieruje się zasadą "zrobione jest lepsze od idealnego", dlatego lubi działać spontanicznie. Prawdziwa entuzjastka ludzi i ich potencjału. Wierzy, że różnorodność ludzi to piękno samo w sobie.

Świat przemierza biegiem lub na rowerze, z notatnikiem i książką w ręku. W wolnych chwilach oddaje się jodze, medytacji i pisaniu.

Od 10 lat mieszka i pracuje w Łodzi.

Artykuły

Ja. Całość. Sprawdź swój wewnętrzny kompas. Rzecz o wartościach/kompas

Ja. Całość. Sprawdź swój wewnętrzny kompas. Rzecz o wartościach.

Rozwój
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 19:30
Co się naprawdę dla Ciebie w życiu liczy? Rodzina, miłość? Równowaga? Czas spędzony na spotkaniach z przyjaciółmi? A może rozwój lub wspieranie innych? Jak to jest u Ciebie? Jesteś w stanie zdefiniować, co Cię określa?
Ja. Całość. Dokupić trochę czasu...

Ja. Całość. Dokupić trochę czasu...

Rozwój
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 17:50
- Dzień dobry, chciałabym dokupić u Państwa trochę czasu. Podobno macie u siebie, koleżanka z pracy mówiła...
Ja. Całość. Autocoaching – analiza pola sił

Ja. Całość. Autocoaching – analiza pola sił

Rozwój
niedziela, 15 listopada 2020, 21:51
Od dłuższego czasu próbujesz zrealizować jakiś cel i niespecjalnie Ci idzie? Może to czas, by zatrzymać się na chwilę i sprawdzić stan rzeczy?
Ja. Całość. Medytacja oddechu

Ja. Całość. Medytacja oddechu

Rozwój
niedziela, 15 listopada 2020, 21:13
Usiądź wygodnie na fotelu lub krześle. Stopy połóż na ziemi. Wyprostuj plecy. Ręce połóż swobodnie na udach. Podaruj sobie chwilę na to, by poobserwować, jak oddychasz. Jak oddycha Twoje ciało.
Ja. Całość. Moc akceptacji

Ja. Całość. Moc akceptacji

Rozwój
niedziela, 15 listopada 2020, 21:01
Często, gdy spotyka nas coś nieprzyjemnego mamy skłonność do tego, by: różnymi sposobami próbować przepędzać złe myśli i trudniejsze emocje lub dogłębnie analizować to, co nam się przytrafia. Z pewnością kojarzysz myśli w stylu: "Dlaczego tak się dzieje"..
Ja. Całość. Ochrona, która czasem szkodzi

Ja. Całość. Ochrona, która czasem szkodzi

Rozwój
niedziela, 15 listopada 2020, 20:07
Zamiatanie pod dywan niewygodnych dla nas spraw w pewnym momencie i tak doprowadzi do tego, że się o ten dywan będziemy w codziennym życiu potykać.
A Ty w jakiej podróży jesteś?

A Ty w jakiej podróży jesteś?

Rozwój
niedziela, 25 października 2020, 19:08
Początki podróży bywają niepewne. Czasami mamy ochotę zawrócić, pojawia się w nas strach i opór. Ale często pojawia się w tym miejscu mentor, który w metaforze podróży bohatera nazywany jest „starcem„. Często to on pomaga nam podjąć decyzję...

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.