LifeFree.pl

Monika Grucza

Grucza Monika
Imię i nazwisko: Monika Grucza Profesja: Coach
Strona www: http://lifecoaching.waw.pl
E-mail: monika@bizarre.com.pl
Telefon: 602 304 887
Facebook: https://web.facebook.com/coachingMonikaGrucza/

Doświadczenie:

Jest certyfikowanym coachem, Reiss Profile Masterem, członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich. Mieszka i pracuje w Warszawie. Prowadzi firmę usługową z zakresu coachingu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Każda sesja coachingu odbywa się wg następującego planu: najważniejsze jest zbudowanie relacji, za każdym razem, na nowo, z dużą dbałością o szacunek i Twoją przestrzeń, następny etap to uzgodnienie celu sesji, omówienie zakresu zmian, poszukiwanie rozwiązań, wybór tego jednego, właściwego, podjęcie ostatecznych decyzji, znalezienie w sobie wystarczających motywacji i zaplanowanie zadań coachingowych. Cały proces coachingowy zamyka sesja podsumowująca, kończąca etap spotkań, rozpoczynająca nowy, szczęśliwszy etap życia.

Inspiracja:

Rozwój wewnętrzy jest dla niej bardzo ważnym elementem życia, dlatego poświęca mu wiele czasu i energii. Jej marzeniem jest widzieć wszędzie na ulicy uśmiechniętych, radosnych i szczęśliwych ludzi. Sądzi, że każdy może być szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia, wystarczą tylko chęci i odrobina zaangażowania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.