LifeFree.pl

Konrad Kuśnierzewski

Konrad Kuśnierzewski
Imię i nazwisko: Konrad Kuśnierzewski Profesja: Trener
E-mail: konrad.kusnierzewski@gmail.com
Telefon: 500 100 041
Facebook: https://www.facebook.com/RESPIRO.Konrad.Kusnierzewski/

Doświadczenie:

Przez kilkanaście lat pracował jako inżynier, ekspert, a w końcu trener inżynierów branży telekomunikacyjnej w całej Europie. Równocześnie zgłębiał wiedzę i eksplorował różne ścieżki rozwoju duchowego - od duchowych tradycji chrześcijańskich,  poprzez bliskie natury szamańskie tradycje północnoamerykańskie, energetyczne obszary Wschodu, hawajską pracę z ciałem, aż do holistycznego połączenia wszystkich tych sfer w pracy z tym, co najbliżej człowieka - z ciałem i oddechem. Od 2016 roku wspiera ludzi na Ścieżce Oddechu. W ramach Instytutu Oddechu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie oraz  asystuje w warsztatach oddechowych.
Od 2017 roku prowadzi własne warsztaty oddechowe, a także indywidualne sesje oddechowe w Warszawie.

Tagi

Artykuły

Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Rozwój
środa, 13 lutego 2019, 12:32
Na fali łagodnego oddechu wchodzimy w to, co w naszym życiu zatrzymane. W te sytuacje, w których doświadczamy trudności. Zanurzamy się w nie i spotykamy się ze swoimi przekonaniami i emocjami.
Potrzebujemy oddechu

Potrzebujemy oddechu

Rozwój
piątek, 15 lutego 2019, 13:35
Potrzebujemy oddechu, aby dostarczyć tlen do wewnętrznego spalania i wytwarzania energii życiowej. Im głębiej oddychamy, tym więcej mamy energii w sobie.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.