LifeFree.pl

Katarzyna Gryl-Stopa

Gryl-Stopa Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Gryl-Stopa Profesja: Terapeuta
Strona www: http://otwartestudio.pl
Telefon: 500 107 612

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii UŚ, Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Umiejętności prowadzenia psychoterapii indywidualnej nabywała w Szkole Psychoterapii w ITiEP w Krakowie, a umiejętności pracy z parą i rodziną w Szkole Terapii Systemowej prowadzonej przez Zakład Terapii Rodzin przy Klinice Psychiatrii CM UJ. Dodatkowe kursy psychoterapii obejmowały szkolenia z terapii krótkoterminowej, SPCH i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, diagnozy za pomocą MMPI. Trenerskie umiejętności zdobywała pod okiem Haliny Nałęcz­- Nieniewskiej ­ superwizora PTP w Studium Treningu Grupowego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży, które przeżywają kryzysy, mają problemy w relacjach, nie potrafią osiągać wyznaczonych przez siebie celów i wykorzystywać swojego potencjału oraz doświadczają uciążliwych objawów: depresyjnych, lękowych i innych. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego z zakresu komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie itp. Jej ulubionymi obszarami rozwoju jest tematyka relacji, związków uczuciowych, konfliktów i stresu.

W terapii indywidualnej korzysta z metod dostosowanych do przedstawianego problemu. W pracy z rodziną i parą wykorzystuje dorobek myślenia systemowego, który akcentuje wzajemne wpływanie wszystkich osób na siebie, dlatego też jako psychoterapeuta rodzin i par szczególnie dba o neutralność na sesji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.