LifeFree.pl

Bożena Andrychowicz

Andrychowicz Bożena 2a
Imię i nazwisko: Bożena Andrychowicz Profesja: Trener
Strona www: http://andrychowicz.pl
E-mail: bandrychowicz@wp.pl
Telefon: 604 105 081

Doświadczenie:

Trener I i II stopnia, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w zakresie prowadzenia treningów i warsztatów psychologicznych - rekomendacja trenerska od 1994r.

Rekomendacja trenerska Stowarzyszenia Ruch Pomocy Psychologicznej "Integracja". Edukator MENiS od 2002r. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnobrzegu. Jest członkiem Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP w Warszawie oraz Stowarzyszenia Ruch Pomocy Psychologicznej "Integracja" w Rzeszowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje terapię psychologiczną, szkolenia realizowane w formie warsztatu metodami aktywizującymi, wymagającymi osobistego zaangażowania uczestników w przebieg szkolenia. Indywidualne wsparcie psychologiczne dla osób zarządzających, menedżerów- analiza stylu pracy, pomoc w pokonywaniu trudności i w poszukiwaniu skutecznych sposobów zarządzania i kierowania grupą. Pomoc w skutecznym motywowaniu, wytyczaniu i realizacji celów organizacji, przedsiębiorstwa. Rozwijanie umiejętności asertywnych i skutecznego komunikowania się. Pracuje w Tarnobrzegu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.