LifeFree.pl

Kamila Stępień-Rejszel

Stępień-Rejszel Kamila
Imię i nazwisko: Kamila Stępień-Rejszel Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://kamilaolga.pl
Telefon: 533 513 013

Doświadczenie:

Pobierała naukę w największych ośrodkach akademickich w Polsce (m. in.: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski). Ukończyła dwa kierunki studiów: psychologię kliniczną i pedagogikę społeczną. Wielokrotnie była wyróżniana nagrodami za najlepsze i najciekawsze wystąpienia konferencyjne. Otrzymała wiele listów gratulacyjnych za osiągnięcia badawczo-dydaktyczne, a także została nagrodzona licznymi stypendiami rektorskimi za wybitne osiągnięcia naukowe. Napisała ponad 200 artykułów naukowych i publicystycznych oraz stała się ekspertem w publikacjach edukacyjnych takich magazynów, jak: „Życie Szkoły”, „Mój Przedszkolak”, „Mamy Czas”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje pomoc psychologiczną indywidualną i szkolenia biznesowe. Specjalizuje się w takich obszarach jak: komunikacja, komunikacja w sprzedaży, sztuka prowadzenia skutecznych negocjacji, trening asertywności, motywacja, efektywne zarządzanie sobą w czasie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.