LifeFree.pl

Beata Gizler

Gizler Beata 1
Imię i nazwisko: Beata Gizler Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gajapsychoterapia.pl
E-mail: info@gajapsychoterapia.pl
Telefon: 516 209 032
Facebook: https://www.facebook.com/PsychoterapiaBeataGizler/

Doświadczenie:

Jest pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Wciąż się rozwija, uczestnicząc w dodatkowych treningach i warsztatach dla profesjonalistów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. Zajmuje się również terapią grupową. Pomaga osobom z niskim poczuciem własnej wartości, będącym w trakcie kryzysu życiowego, dorosłym dzieciom alkoholików, pracoholikom, osobom szukającym sensu w życiu oraz każdemu kto „doszedł do ściany” i szuka pomocy dla siebie.

Inspiracja:

Jest przekonana, że psychoterapia daje klucz do uzdrowienia swojej osobowości, lepszego funkcjonowania, a co najważniejsze – otwarcia się na miłość. Najpierw do siebie samego. Zmieniamy się kochając samych siebie. Odczuwamy pełnię, nabierając świadomości, że wszystko, za czym tęsknimy jest tak naprawdę w nas. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.