LifeFree.pl

Izabela Oberda

Oberda Izabela
Imię i nazwisko: Izabela Oberda Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-oberda.pl
Telefon: 795 284 506

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie - całościowe szkolenie w zawodzie psychoterapeuty. Ponadto ukończyła następujące szkolenia – roczne szkolenie w zakresie kontaktu psychoterapeutycznego w konwencji integratywnej psychoterapii krótkoterminowej, Integratywną Psychoterapię Depresji, Psychoterapię par – warsztaty, Praca z ciałem – jedność ciała i umysłu.

Przez pięć lat pracowała w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Ochojcu. Prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową oraz autorskie sesje choreoterapii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Nurt integratywny psychoterapii, w którym pracuje, korzysta z dorobku wielu kierunków psychoterapeutycznych. Integruje techniki różnych podejść, pozwalając na indywidualny dobór sposobu pracy dostosowany do problemu i predyspozycji osobistych pacjenta. Biorąc pod uwagę wyjątkowość każdego człowieka indywidualnie dobiera metody pracy, korzystając z dorobku i bogactwa technik różnych kierunków psychoterapeutycznych. W swojej pracy aktywnie podąża za tym, czym klient jest gotowy zająć się na sesji, towarzyszy w trudnościach oraz w poszukiwaniu rozwiązania. Ważne jest zaangażowanie klienta oraz jego gotowość do pracy i zmiany, ponieważ od tego zależne są efekty terapii. Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską/par oraz rodzinną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.