LifeFree.pl

Elżbieta Dönmez

Dönmez Elżbieta 2
Imię i nazwisko: Elżbieta Dönmez Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://wertui.pl/pl/coaching-kaizen-slask-elzbieta-donmez.html
E-mail: ela.donmez@op.pl
Telefon: 508 127 555
Facebook: https://web.facebook.com/systemkaizen/

Doświadczenie:

Studiowała w IPRI Szkoła Profesjonalnego Coachingu, ukończyła kurs Coachingu Prowokatywnego w instytucie Provocare w Warszawie oraz wiele innych szkoleń zorientowanych na wykorzystanie w pracy z ludźmi najnowszych badań w zakresie funkcjonowania człowieka w społeczeństwie. Jestem Członkiem Izby Coachingu i BNI Polska. Organizuję szkolenia i warsztaty dla firm szanujących swoje pieniądze. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, nie tylko pracując z ludźmi i prowadząc szkolenia, ale również uczęszczając na kursy i warsztaty oraz treningi coachingowe.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zwolenniczka metody Kaizen, dzięki której metodą małych, ale systematycznych kroków dąży się do poprawy sytuacji dzięki zmianie nastawienia. Jej pracą jako profesjonalnego coacha, jest: odkryć zasoby wewnętrzne i zewnętrzne klienta, uruchomić je, oraz, co jest istotną częścią procesu coachingowego, utrwalić wprowadzone zmiany.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.