LifeFree.pl

Alicja Walkiewicz-Morawska

Walkiewicz-Morawska Alicja
Imię i nazwisko: Alicja Walkiewicz-Morawska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-walkiewicz.com.pl
Telefon: 663 539 776

Doświadczenie:

Jest absolwentką Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2011). Zakończyła cykl szkoleń Kursu Psychoterapii Systemowej Dla Zaawansowanych organizowanego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu (2017). Zamierza kontynuować kształcenie w nurcie terapii systemowej, a co za tym idzie, uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego, akredytowany przez WTTS. Jej doświadczenie zawodowe wzięło swój początek w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym „Niezapominajka” w Dąbczu (2011), w charakterze psychologa.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Proponuje konsultacje, psychoterapię indywidualną, rodzinną i dla par. Rozmowa stanowi podstawową formę prowadzonej przez nią terapii. Przy współpracy klienta, wspólnie możemy odnaleźć, nauczyć się rozpoznawać oraz pracować nad obszarami dla niego problemowymi. Wspólnie szukamy nie tylko w teraźniejszości, ale razem badamy przeszłość z zachowaniem pełnego szacunku i akceptacji dla klienta oraz analizujemy jego zasoby i możliwości, które mogłyby przyczynić się do budowania pozytywnych zmian ​w przyszłości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.