LifeFree.pl

Ludzie

Żbik-Weiss Sylwia

Sylwia Żbik-Weiss

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Psychologia i psychoterapia to jej pasja, ale i sposób na życie. Bycie w kontakcie z drugim człowiekiem to dla niej niezwykle ważne spotkanie.
Żbikowska Iwona 1

Iwona Żbikowska

Coach
Coach w nurcie holistycznym. Jej symbolem jest motyl, piękny, kolorowy – symbol szlachetnej przemiany.
Zborowska Janina

Janina Zborowska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta ustawień systemowych wg Berta Hellingera oraz Mistrz Reiki. Od wielu lat skutecznie pomaga ludziom uwolnić się od doświadczanego cierpienia.
Zięba Małgorzata

Małgorzata Zięba

Coach, Terapeuta
Psychodietetyczka i coach. Oferuje klientom wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze oraz wsparcie w zmianie sposobu myślenia na takie, które sprzyja zdrowiu i sylwetce.
Zielińska Iga

Iga Zielińska

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta. Od kilku lat prowadzi własną praktykę, pozostając w stałej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
Zjawińska Joanna

Joanna Zjawińska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. W 2011 r. otworzyła w Oleśnicy prywatną praktykę – gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny ORO.
Żmuda-Trzebiatowska Sylwia

Sylwia Żmuda-Trzebiatowska

Terapeuta
Jest pedagogiem i psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej.
Żmudzka Karolina

Karolina Żmudzka

Coach
Psycholog, akredytowany coach Izby Coachingu, doradca kariery. Pracuje z ludźmi, którzy czują, że nie realizują się w pracy, są na etapie poszukiwania pracy i już nie chcą robić byle czego. Pomaga im zbudować karierę wokół swoich pasji i talentów.
Zontek-Sajnoga Anita

Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta
Psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień. Prowadzi własną praktykę w Bielsku-Białej.
Żurawska Maja

Maja Żurawska

Terapeuta
Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień.