LifeFree.pl

Renata Kostecka

Kostecka Renata
Imię i nazwisko: Renata Kostecka Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://psycholog-kostecka.pl
E-mail: psycholog.kostecka@gmail.com
Telefon: 601 170 162
Facebook: https://web.facebook.com/AkademiaSkutecznegoDzialaniaPozaSchematem/

Doświadczenie:

Jest magistrem psychologii i pedagogiki. Bogate doświadczenie zawodowe uzyskała pracując i odbywając staże w poradni, sądzie rejonowym, szkole wyższej, instytucjach i placówkach związanych z udzielaniem wsparcia psychologicznego i zawodowego. Wiedzę i umiejętności zdobyła na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w Pracowni Psychologicznej Krakowskiego Okręgu Wojskowego. Następnie pracowała jako wykładowca ze studentami w szkole wyższej prowadząc zajęcia dotyczące poradnictwa rodzinnego i zawodowego. Ukończyła szkolenia dotyczące krótkoterminowej terapii poznawczo-behawioralnej, interwencji kryzysowej, inteligencji emocjonalnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zaprasza na indywidualne konsultacje psychologiczne, warsztaty, spotkania indywidualne (coaching), które pomogą odkryć możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji zamierzonych celów. Specjalizuje się w rozwoju umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. Szczególne miejsce w jej pracy zajmuje indywidualna pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Pracuje również z rodziną. Prowadzi treningi i warsztaty psychologiczne z umiejętności miękkich, rozwijania potencjału człowieka, doradztwa zawodowego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.