LifeFree.pl

Natalia Koperska

Koperska Natalia
Imię i nazwisko: Natalia Koperska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://koperska.pro
E-mail: natalia@koperska.pro
Telefon: 505 511 720
Facebook: https://web.facebook.com/koperska.pro/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalność: psychologia sportu oraz psychologia osiągnięć w sporcie, w biznesie i na scenie). Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu. Prowadzi badania z zakresu przywództwa w sporcie. Dodatkowo zdobywa i rozwija swoją wiedzę z zakresu dietetyki sportowej. Nominowany psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz European Federation of Sport Psychology. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz młodymi zawodnikami zarówno sportów indywidualnych jak i drużynowych. Doświadczenie zdobywała współpracując między innymi z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, klubami sportowymi, szkołami oraz prowadząc szkolenia biznesowe.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Metody jej pracy sprawdzają się zarówno w sporcie jak i życiu codziennym. Wiedzę z zakresu psychologii sportu i psychologii osiągnięć łączy z tą z zakresu dietetyki, pracy z ciałem oraz mindfulness. Dzięki temu do klienta podchodzi holistycznie - dba o umysł i ciało. Podczas coachingów uczy, jak żyć w równowadze, jak radzić sobie ze stresem, jak poprawić jakość życia, jak być dobrym przywódcą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.