LifeFree.pl

Marcin Tkacz

Marcin Tkacz
Imię i nazwisko: Marcin Tkacz
Z wewnętrznej potrzeby weganin, pasjonat natury, ekologicznej żywności i kultury słowiańskiej. Uwielbia gotować i tworzyć proste wspaniałe potrawy w zdrowej i jakże pysznej kuchni roślinnej. Swoje dania doprawia szczyptą miłości, odrobiną radości i nutką pozytywnej wibracji. Z zamiłowania dzikus, koniokrad i szermierz.

Artykuły

Zima cz.II

Zima - część II

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 08 marca 2018, 14:23
Poprzednia część zakończyła się pytaniem o witaminę C. Problem z tą witaminą jest taki, że nasz organizm jej nie magazynuje i trzeba ją dostarczać codziennie. A gdzie się ona znajduje? Zapytajcie kogokolwiek.
Zima

Zima - część I

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 08 marca 2018, 14:22
Ludzie często pytają jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w okresie zimowym. Zima co prawda w tym roku coś nie może się zdecydować żeby dłużej u Nas zabawić, ale taka zmienna pogoda jaką mamy za oknem wystawia nasze organizmy na niezłą próbę.
Czym jest zdrowie

Co to w ogóle jest zdrowie?

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 08 marca 2018, 14:21
No cóż, najprościej rzecz ujmując, jest to brak chorób. Ale czy tylko to? Stare mądre słowiańskie przysłowie mówi: w zdrowym ciele, zdrowy duch. Co przez to można rozumieć?

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.