LifeFree.pl

Małgorzata Zięba

Zięba Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Zięba Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: https://mzcoaching.wordpress.com
E-mail: malgorzata.coach@gmail.com
Telefon: 696 306 072
Facebook: https://web.facebook.com/sprawyduzejwagi/

Doświadczenie:

Certyfikat coacha uzyskała w Krakowie w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, z którym potem także współpracowała. Tytuł psychodietetyka uzyskała w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Umiejętności trenerskie zdobywała m. in. na Akademii Mistrzów Treningu. Stale doskonali swój warsztat pracy. Wiedzę poszerza na konferencjach naukowych, licznych szkoleniach i kursach - Psychoterapia jedzących za dużo, praca z ciałem, Life Coaching, Soul Coaching, i inne.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Interesuje ją Człowiek w ujęciu holistycznym. Lubi łączyć różne metody pracy, dopasowywać je indywidualnie do danej osoby. Inspiruje się Gestaltem, filozofią Kaizen, terapią systemową. Grupa osób, z którymi głównie pracuje to kobiety, które chcą wydostać się z błędnego koła diet. Które potrzebują uwierzyć w siebie, pozbyć się niepotrzebnych kompleksów czy wyrzutów sumienia, zaakceptować swoje ciało, nauczyć się świadomie odżywiać i dbać o siebie, a także mądrze odchudzać. Wierzy, że Ciało i Umysł są niepodzielone, dlatego chcąc zmienić się trwale, warto zaangażować się w pracę na wielu obszarach – co właśnie proponuje.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.