LifeFree.pl

Małgorzata Kustosz

Kustosz Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Kustosz Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://lemontreecoaching.com
E-mail: malgorzata@lemontreecoaching.com
Telefon: 501 646 081
Facebook: https://web.facebook.com/lemontreecoachingltd/

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Trenerów w Laboratorium Edukacji i Psychoterapii, Szkołę Terapii Krótkoterminowej BSFT, akredytowane przez ICF studia podyplomowe Life Coachingu (Collegium Civitas), szkołę Team Coachingu (HPR Group) i Zen Coaching. Jest absolwentką Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji na Uniwersytecie Łódzkim oraz Filologii Angielskiej w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej. Doświadczenie biznesowe zdobyła pracując przez ponad 9 lat w Insights Poland. Przeszkoliła kilka tysięcy osób i przeprowadziła kilkaset szkoleń. Przeszkoliła ponad 200 trenerów, coachów oraz pracowników działu HR.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi coaching kariery, sesje mindfulness i zen coaching. Głównym celem Zen Coachingu jest wspieranie w rozpoznaniu naszej prawdziwej natury poprzez wchodzenie w kontakt z poziomu obfitości/pełni, a nie strachu i poczucia braku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.