LifeFree.pl

Magdalena Klasik

Klasik Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Klasik Profesja: Terapeuta
Strona www: http://magdalenaklasik.pl
E-mail: magdalena.klasik@gmail.com
Telefon: 501 401 576

Doświadczenie:

Ukończyła kierunek psychologia kliniczna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, całościowy kurs Terapii Ericksonowskiej w Instytucie Ericksonowskim w Łodzi i 4-letni kurs do certyfikatu w Krakowie zakończony uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty. Odbyła półroczny staż w Oddziale Nerwic Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej w Krakowie, 6-letni staż w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Przez 7 lat pracowała w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego w Siemianowicach Śląskich, następnie 15 lat w Ośrodku Higieny Psychicznej w Katowicach prowadzonym w ramach Zespołu Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię, warsztaty i tereningi oparte na własnym stylu czerpiąc m.in. z podejścia ericksonowskiego, bioenergetyki, Gestaltu, Voice Dialog, oraz psychodynamicznego rozumienia pacjenta. Oferuje psychoterapię indywidualną dorosłych, par, grupową. Także treningi i warsztaty łączące techniki interpersonalne, pracę z ciałem, metodę “dialogu wewnętrznych głosów” i naukę metod relaksacyjno-medytacyjnych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.