LifeFree.pl

Katarzyna Naumczyk-Maćkowiak

Naumczyk-Maćkowiak Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Naumczyk-Maćkowiak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://naumczyk-psychoterapia.pl
E-mail: info@naumczyk-psychoterapia.pl
Telefon: 782 486 283

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Od kilku lat prowadzi psychoterapię w oparciu o metody terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu w Centrum Diagnozy i Terapii BBJ w Pile, jak również w Centrum Pomocy Specjalistycznej Remedium w Chodzieży. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych aktualizując wiedzę i umiejętności, co w istotnym stopniu wpływa na poziom prowadzonej przez nią psychoterapii. Uzyskała certyfikat Szkoły Terapii Schematu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Terapię bazuje na podejściu poznawczo-behawioralnym i terapii schematu, zakładając, że każdy z nas, w toku różnych doświadczeń, kreuje indywidualny sposób myślenia o sobie, świecie, innych ludziach. Warsztat pracy w charakterze psychoterapeuty opiera na skutecznych, przejrzystych i potwierdzonych badaniami naukowymi metodach terapeutycznych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.