LifeFree.pl

Katarzyna Książkiewicz

Książkiewicz Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Książkiewicz Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://katarzynaksiazkiewicz.pl
E-mail: info@katarzynaksiazkiewicz.pl
Telefon: 607 608 666
Facebook: https://www.facebook.com/katarzynaksiazkiewicztrener/

Doświadczenie:

Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Psychologia Zarządzania oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na dwóch kierunkach: Trener Biznesu i Coaching. Jest aktywnym członkiem Izby Coachingu w trakcie akredytacji. Interesuje się psychologią umysłu i świadomością, stąd też udział w certyfikowanych szkoleniach NLP autoryzowanych przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów NLP. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu kursach, warsztatach i szkoleniach doskonalących, które znacznie wzbogaciły jej doświadczenia trenerskie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Coaching, który proponuje, to droga odkrycia siebie na nowo, na wielu płaszczyznach. Podczas sesji wzrasta Twoja świadomość siebie, dzięki której funkcjonujesz lepiej w wielu obszarach życia w rodzinie, pracy, karierze, relacjach, otoczeniu. Coaching to połączenie tradycyjnego coachingu z praktyką mającą swoje korzenie w holistycznym podejściu do człowieka. To mieszanka, podczas której będziemy pracować wspólnie w oparciu o: Twoją misję, Twoją tożsamość, Twoje wartości i Twoje przekonania. Jest zwolennikiem coachingu holistycznego, uwzględniającego całą Twoją osobę, z jej przeszłością, teraźniejszością, przyszłością oraz ze wszystkimi rolami, które pełnisz w swoim życiu. Warsztaty rozwojowe to połączenie warsztatów z coachingiem grupowym. Jako metoda daje możliwość indywidulanego rozwoju każdego członka grupy. Klientem jest tutaj każda osoba indywidualnie (mimo, iż są to zajęcia w grupie). Każdy z uczestników skupia się nad własnymi, indywidualnie doprecyzowanymi celami, a ja jako prowadząca proponuję konkretne narzędzia i techniki stosownie do tematu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.