LifeFree.pl

Katarzyna Konczelska

Konczelska Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Konczelska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://konczelska.pl
Telefon: 606 313 066

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Roczne Studium Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu oraz liczne szkolenia z zakresu m.in. diagnozy i terapii zaburzeń depresyjnych, diagnozy i terapii stresu pourazowego, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach czy Mediacji Rodzinnych. Ukończyła Szkołę Trenerów METRUM i jeste Trenerem Umiejętności Psychospołecznych. Posiada doświadczenie w pracy z osobami w kryzysie psychologicznym, w depresji, żałobie i po stracie dziecka. Od 2011 r. prowadzi grupy wsparcia dla osieroconych rodziców, także dla tych, którzy stracili dorosłe dzieci w wyniku wypadku, zabójstwa czy śmierci samobójczej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, interwencję kryzysową, poradnictwo psychologiczne. Pracuje także z dziećmi i młodzieżą, gdzie zajmuje się ich diagnozą i terapią oraz poradnictwem wychowawczym. Prowadzi również mediacje – pomaga ludziom znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony – oraz szkolenia z zakresu umiejętności psychospołecznych i warsztaty rozwojowe. Jest trenerem umiejętności psychospołecznych, mediatorem oraz współzałożycielką Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.