LifeFree.pl

Karolina Adamczak

Adamczak Karolina 1a
Imię i nazwisko: Karolina Adamczak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologadamczak.pl
E-mail: gabinet@psychologadamczak.pl
Telefon: 607 254 099

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: Psychologia, Psychoterapeuta – Certyfikat Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego, rekomendowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (1500 godzin szkoleniowych). Stały biegły sądowy w zakresie psychologii przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – wyznacznik standardów zawodu psychologa, psychoterapeuty.

Szkoleniowiec – autorskie warsztaty i szkolenia m.in. z zakresu tematyki psychologii rodziny, rozwoju kompetencji wychowawczych, psychologii dziecka, psychologii zdrowia, psychologii pracy i organizacji. Prowadziła je m.in. dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Lesznie, Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Lesznie, Fundacji Odzew. Pracuje w Lesznie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy bazuje na nurcie systemowym. Posługuje się pytaniami terapeutycznymi, metaforami, przestrzenią i innymi kreatywnymi środkami wyrazu, aby zaprosić Klienta do przyjrzenia się z różnych perspektyw sytuacji problemowej. Zaprasza Klienta do spojrzenia na siebie szerzej - w systemach i relacjach w których funkcjonuje – rodzina, znajomi, współpracownicy.  Ma to sprzyjać poszukaniu rozwiązania problemu, z którym Klient się zgłosił, rozwojowi, dokonywaniu zmiany, która będzie dla niego użyteczna, zdejmie z niego cierpienie, doda mu poczucie wpływu na siebie i swoje życie. W pracy terapeutycznej staram się nie oceniać Klienta, koncentruję się na jego zasobach, mocnych stronach, poszukuję źródeł jego siły i pomagam mu jej użyć.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.