LifeFree.pl

Kamila Banaś

Banaś Kamila 1
Imię i nazwisko: Kamila Banaś Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gabinet-psychoterapii.szczecin.pl
Telefon: 609 686 775
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Psychoterapii-i-Psychoedukacji-mgr-Kamila-Bana%C5%9B-1625968494349031/

Doświadczenie:

Ukończyła studia na kierunku pedagogika rewalidacyjna w Uniwersytecie Szczecińskim oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym gdzie nadal pogłębia swoją wiedzę z zakresu psychoterapii. Odbyła staż kliniczny w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym w Szczecinie. Pracuje z młodzieżą i ich rodzinami w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii i szkoli z zakresu psychoedukacji w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia psychodynamiczna, którą wybrała jako metodę swojej pracy oparta jest na pewnych założeniach: Każdy z nas jest niepowtarzalny, ma swoją wrażliwość i historię życia, zatem relację terapeutyczną opiera na indywidualnym podejściu do pacjenta. Diagnozę terapeutyczną formułuje razem z pacjentem i ma ona charakter ciągły trwający przez cały proces terapeutyczny. Objawy pacjenta rozumie wielopłaszczyznowo. Terapia jest procesem otwartym i dynamicznym. To metoda, która umożliwia dokonanie trwałych zmian w życiu klienta.

Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.