LifeFree.pl

Justyna Kruszewska

Doświadczenie:

Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Obecnie jest w trakcie szkolenia trenerskiego w Szkole Trenerów Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA w Warszawie. Ukończyła Studium Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej realizowanym przez Instytut Psychologii Zdrowia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia udzielając pomocy psychologicznej osobom w kryzysie oraz podczas stażu szkoleniowego w Grupie Synapsis o nazwie Vademecum Terapeuty Rodzinnego. Od 2013 do 2016 roku pracowała w NZOZ Ośrodku Psychoterapii Medycznej w Białymstoku prowadząc psychoterapię indywidualną oraz grupową osób z zaburzeniami nerwicowymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapię prowadzi w podejściu humanistycznym integrując je z innymi szkołami psychoterapeutycznymi. Zaprasza osoby dorosłe, a także dzieci i młodzież z różnego rodzaju problemami oraz trudnościami emocjonalnymi przede wszystkim w relacjach z drugim człowiekiem, a także z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Proponuje spotkania indywidualne krótko- i długoterminowe oraz terapię par. Zaprasza również na warsztaty rozwojowe i tematyczne oraz grupy terapeutyczne. Swoją ofertę kieruję do osób z zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi, z zaburzeniami osobowości, nie radzących sobie ze stresem i ciągłym napięciem, doświadczających smutku i przygnębienia, borykających się z trudnościami rodzinnymi lub wychowawczymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.