LifeFree.pl

Joanna Stelmach

Stelmach Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Stelmach Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.joannastelmach.com
E-mail: psycholog@joannastelmach.com
Telefon: 665 366 363

Doświadczenie:

Ukończyła kierunek Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Zdobyła także tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wciąż nabywa wiedzę i doskonali swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Studium Profilaktyki Uzależnień, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, Program Simontona - "psychoterapia w chorobie nowotworowej", oraz szkolenia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń psychicznych, takich jak: zaburzenia lękowe (fobia społeczna, lęk paniczny, agorafobia, obsesyjno-kompulsyjne) i zaburzenia nastroju (depresja, CHAD). Udziela także konsultacji i prowadzi na drodze wewnętrznych przemian osoby doświadczające kryzysu osobistego, małżeńskiego, z problemami emocjonalnymi i decyzyjnymi, znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną - terapię i poradnictwo psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, indywidualne, partnerskie, rodzinne. Warsztaty i treningi dla osób dorosłych oraz firm i instytucji oraz ajęcia psychoedukacyjne dla młodzieży i dorosłych.

Inspiracja:

Kocha swoją pracę i swoich klientów. Chce ich wspierać najlepiej jak potrafi. Z pełnym zaangażowaniem i radością pomaga w uświadamianiu źródeł doświadczanych problemów i znajdowaniu sposobów ich rozwiązywania, wprowadzania w życie satysfakcjonujących zmian. Pragnie nieustannie doskonalić się i poznawać skuteczne metody pomagania – to plan na całe jej życie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.