LifeFree.pl

Joanna Kubicka-Jakuczun

Kubicka-Jakuczun Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Kubicka-Jakuczun Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-zg.pl
E-mail: jbieniecki@tlen.pl
Telefon: 501 529 580

Doświadczenie:

Absolwentka Szkoły Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gestalt we Wrocławiu. Posiada uprawnienia do pracy z grupą "Studium umiejętności pracy z grupą" metodą warsztatową prowadzonego przez Pracownię Psychologiczną "Spotkanie" w Poznaniu. Ukończyła specjalistyczne szkolenia w zakresie pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń psychosomatycznych, pracy psychoterapeutycznej z osobami, które znalazły się w sytuacji traumatycznej (PTSD, ostra reakcja na stres, zespół stresu bojowego i inne), pracy z osobami doświadczającymi trudności w obszarze odżywiania (anoreksja, bulimia, objadanie). Posiada wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy w pracy terapeutycznej z trudnościami depresyjnymi, lękowymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami psychosomatycznymi i trudnościami w sytuacjach kryzysowych, problemami rodzinnymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Trzonem podejścia terapeutycznego, w którym pracuje jest psychoterapia humanistyczna Gestalt i ericksonowska, którą integruje z takimi modalnościami jak: psychodynamiczna, psychoanalityczna, systemowa, czy terapia poznawczo-behawioralna. Psychoterapia Integratywna łączy wiele podejść w celu diagnozowania i pracy terapeutycznej, aby w jak najkrótszym czasie znaleźć sedno problemu i jego rozwiązanie (terapia krótkoterminowa). Pomaga w trudnościach osobistych, w relacjach z ludźmi, trudnościach rodzinnych, problem ze znalezieniem partnera / w związkach / małżeńskie, a także przy zaburzeniach depresyjnych, brak energii, brak sensu życia, myśli samobójcze.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.