LifeFree.pl

Joanna Konieczna

Konieczna Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Konieczna Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://joannakonieczna.pl
E-mail: j.konieczna@icloud.com
Telefon: 666 710 490
Facebook: https://web.facebook.com/dobrycoaching/

Doświadczenie:

Od ponad 20 lat skutecznie pomaga podjąć decyzje i wdrożyć je w życie: ludziom, biznesowi, organizacjom publicznym, pozarządowym, społecznościom. Pracuje dla klientów indywidualnych. Projekty realizuje wyłącznie w oparciu o autorskie programy i gry, budowane zgodnie z potrzebami klienta. Bazuje na zasobach psychologii humanistycznej, poznawczej, Gestalt oraz Dramy. Zarządza Fundacją Dziennikarską Medium Publiczne.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako trener i konsultant przygotowuje wdrożenie zmiany przez zmianę na poziomach: osobistym, organizacyjnym, społecznym, wyszukuje i skutecznie rozwija talenty, przeprowadza przez kryzys, wykorzystuje techniki mediów tradycyjnych i społecznościowych w organizacji i życiu. Jako coach pomaga klientom dotrzeć dokładnie tam, dokąd zmierzają. Pracuje w oparciu o sokratyczną metodę nauczania, dyskusji i argumentacji. W coachingu używa: kontraktu, wglądu z meta-poziomu, pytań, zadań aktorskich, gier, ćwiczeń, zabawy, ciszy, rozumu i emocji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.